Kontaktinformasjon Bygda dansar

bygdadansar@folkemusikkogfolkedans.no

Stine Trondsdatter, Prosjektkoordinator, 735 570 11 / 406 152 22 stine@folkemusikkogfolkedans.no

 

BD Rogaland

Elisabeth Syrdahl Ellingsen, Fagkonsulent Bygda dansar Rogaland (deltid) 735 570 13 / 482 72 283 elisabeth@folkemusikkogfolkedans.no
Tuva Færden, vikar Bygda dansar Rogaland (deltid) 452 048 37 tuva@folkemusikkogfolkedans.no

 

BD Troms

Sigurd Johan Heide, Fagkonsulent Bygda dansar Troms (deltid), 735 570 16 sigurd@folkemusikkogfolkedans.no

Torill Steinjord, Fagkonsulent Bygda dansar Troms (deltid) 915 276 30 torill@folkemusikkogfolkedans.no (permisjon t.o.m. januar 2019)
Dina Bruun Arnesen, vikar Bygda dansar Troms (deltid) 976 040 06 dina@folkemusikkogfolkedans.no

 

Norsk senter for folkemusikk og folkedans                                          

Postadresse:
Norsk senter for folkemusikk og folkedans,
Dragvoll Idrettssenteret, 7491 Trondheim      

Besøksadresse:    
Loholt Allè 81, Dragvoll Idrettssenteret, 4. etasje

Hemmeside: fmfd.no

Kontaktinformasjon:          

Ansatte

Org. nr: 975 372 677

E-post: postmottak@folkemusikkogfolkedans.no

Rekneskap: regnskap@folkemusikkogfolkedans.no

 

Facebook

Troms: https://www.facebook.com/Arktisk-takt-190434691505585/

Rogaland: https://www.facebook.com/search/top/?q=bygda%20dansar%20rogaland